3. December 2019

innogy Energo na veletrhu e-salon

E-salon nás mile překvapil nebývale vysokou návštěvností. V den určený pro pozvané odborníky a média bylo na místě registrováno přes 150 novinářů. Navíc v tento den probíhaly odborné přednášky a semináře na různá témata jako Smart Cities, budoucnost e-mobility a využívání vodíku nebo třeba pomalé plnění CNG.

I v letošním roce zde bylo zaostřeno na nejnovější modely elektromobilů, plug-in hybridy a k vidění zde byly i vozy na alternativní pohony, jako je CNG, vodík, biopaliva, ad. innogy Energo představilo svoji nabídku nabíjecích stanic a projekty výstavby a financování CNG stanic. Součástí naší expozice byly i produkty v oblasti fotovoltaiky.

Nejen firemní klientelu také zaujala služba chytré, čisté a sdílené mobility flexiauto. Prvotním impulsem pro navštívení této sekce našeho stánku mohlo být i vystavené Volvo V60 v nejostřejší plug-in hybridní verzi s 390 koňmi. Kolegové z inovací tak mohli většině přihlížejících ukázat na vedle stojícím VW e-UP funkcionalitu a všechny výhody mobilní aplikace flexiauto, a to bez použití klasických klíčků od vozidla.

 

innogy Energo, s.r.o.

marketa.schauhuberova@innogy.cz