Partneři

Zábavně-naučný Park Mirakulum

Park Mirakulum ve středočeských Milovicích nabízí 12 hektarů originální zábavy a volnočasových aktivit s množstvím nápaditých herních prvků. V parku najdete lesní hřiště, kontaktní zoo, obří trampolíny a houpačky, lanová centra, podzemní chodby, prolézačky, vodní svět a širokou nabídku občerstvení.

www.mirakulum.cz

Ski&Bike Špičák

Stálice mezi tradičními TOP českými areály, přitom ale i dlouhodobě cenově nejpřívětivější. Sportovní sjezdovky v kombinaci s lehčími tratěmi pro rodiny s dětmi. Oslovuje širokou skupinu lyžařů a snowboardistů všech úrovní sjezdového lyžování. Na Špičáku najdete pohodové vyžití jak pro začátečníky, tak i lyžařské fajnšmekry. Tradiční raritou nejprudší česká sjezdovka – Šance, se sklonem až 100 % (45°).

www.spicak.cz

Ski Aréna Jizerky

Ski Aréna Jizerky, to je 17,6 km sjezdovek, 21 vleků, 1 vlaková dráha a 3 krát sunkid pohyblivý koberec. Lyžařská škola a půjčovna sportovního vybavení. Prostě zábava pro celou rodinu.

www.skijizerky.cz

UNIBRICK

Společnost UNIBRICK působí v Plzeňském kraji a přináší zákazníkům regionální obchod se stavebninami a domácími potřebami. Ve dvou jejích prodejnách lze najít vše potřebné pro stavbu, dům i zahradu. Spolehnout se můžete na kvalitní výrobky, odborný poradenský servis a osobní přístup. Kromě samotných prodejen společnost provozuje také samoobslužnou myčku aut UNIWASH.

www.unibrick.cz

Cihelny Golf & Wellness Resort

Magické místo uprostřed nádherné přírody chráněné krajinné oblasti Slavkovského lesa, jen 7 km od Karlových Varů - místo jako stvořené pro relaxaci. Čtyřhvězdičkový wellness hotel, který bezpečně splní i ty nejnáročnější představy o komfortním ubytování. S bazénem, několika saunami, možností úžasných masáží a moderní restaurací. Cihelny Golf & Wellness Resort je obklopen pouze hlubokým tichem západočeských lesů a greeny golfového hřiště. Budete mít maximální pocit soukromí. 

https://www.axxoshotels.com/cs/cihelny-golf-wellness-resort

Chcete se dozvědět více?

Zde se můžete nezávazně přihlásit k bezplatnému poradenství.
Pole označená * jsou povinná.